הלוואות מיידיות לעסקים - לד אביבים הלוואות חוץ בנקאיות ושירותי מימון

הלוואות מיידיות לעסקים

לד אביבים מציע לך מגוון הלוואות ופתרונות אשראי בהתאם ליכולות ולצרכים הייחודיים שלך

חברת לד אביבים מתמחה במתן הלוואות מיידיות לעסקים ועצמאים. לחברה מוניטין רב בענף ההלוואות וברשותה גב פיננסי איתן המאפשר לה להעניק הלוואות מהירות לכל מטרה לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. החברה מציעה מגוון מסלולי הלוואה לעסקים ומציעה מסלולי מימון גמישים בסכומים שונים, בהתאם ליכולות ולצרכים הייחודיים של העסק. ניתן לקחת הלוואות מיידיות לעסקים

הלוואת מיידיות לעסקים
הלוואת מיידיות לעסקים

למטרה של כמו סגירת מינוס גבוה בבנק וחזרה למסגרת האשראי בחשבון העו"ש, לכיסוי חובות, לרכישת ציוד חדש לעסק, למינוף העסק והתרחבותו, להקמת עסקים חדשים ולמימון הזדמנויות עסקיות הנקרות בפני העסק אשר דורשות גיוס כסף מהיר.

הלוואה נוחה ללא פגיעה באובליגו

חברת לד אביבים מציעה הלוואות מיידיות לעסקים ללא פגיעה במסגרת האשראי (אובליגו) בבנק. כך העסק יכול להמשיך ולנהל את הוצאותיו השוטפות ללא קושי והוא חוסך את הביורוקרטיה הכרוכה בלקיחת הלוואות מהבנק כמו מילוי טפסים רבים וארוכים, זמני המתנה ארוכים עד לאישור ההלוואה וכדומה. על מנת לקבל הלוואה מיידית לעסק מחברת לד אביבים יש להציג 2 דוחות מע"מ אחרונים, תדפיס עו"ש של 3 חודשים אחרונים, אישור רואה חשבון או דו"ח רווח והפסד. אישור ההלוואה מתקבל במהירות ובתוך זמן קצר ניתן לחתום על חוזה ההלוואה ולקבל את הכסף במהירות בצ'ק, מזומן או העברה לחשבון הבנק. לפרטים נוספים ולקבלת הלוואה מיידית ואטרקטיבית לעסק צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

מעניינים בהלוואה?
שלחו פרטים או התקשרו עכשיו
6063*