עמוד הבית > בלוג > סוגי הלוואות חוץ בנקאיות
לד אביבים 27.05.19

סוגי הלוואות חוץ בנקאיות

נשמח לדירוג

סוגי הלוואות חוץ בנקאיות – כמעט כל אחד מאתנו עשוי למצוא את עצמו זקוק לכסף מזומן ביד – ומיד. זה עשוי להיות כאשר מדובר לקראת קניית רכב וזה יכול להיות כאשר רוצים לשפץ את הבית. גם קניית ריהוט חדש או מימון לימודים עשויים להיות סיבה לצורך כזה. שלא לדבר על מצבים רפואיים הדורשים לא פעם הון רב על מנת להעניק לחולה את הטיפול הנכון.

במקרים מן הסוג הזה יש כאלה שיפנו באופן אוטומטי אל הבנקים על מנת להוציא הלוואה מסוג כזה או אחר. לעיתים הם ילכו על האופציה של 'הלוואה ברגע', במקרים אחרים הם ייאלצו להתחייב לתשלומי משכנתא כבדים כאשר בכל המקרים מדובר בפנייה אל הבנק על כל מה שכרוך בכך.

מה זה אומר? פרוצדורה!

הבנק לא משחרר בקלות רבה כזו סכומי כסף גבוהים כהלוואה. הבנק מבקש להבטיח לעצמו כי כל כספו יושב לו במלואו ועל כן הוא יבדוק ויחקור ויברר היטב מהם הסיכויים ומהם הסיכונים של הכספים העוברים להלוואה.

לא כולם יודעים אך גם לאחר קבלת ההלוואה מהבנק, עדיין אי אפשר לנוח על זרי דפנה. הלוואה בנקאית ממש לא עושה חיים קלים ללווה. הבנקים עשויים להגביל את חשבונו של הלווה, להגביל את מסגרת האשראי שלו כאשר באופן כזה ההתנהלות הופכת להיות מסורבלת ומסובכת ואיכות החיים כמובן נפגעת.

סוגי הלוואות חוץ בנקאיות – פונים אל חברה חוץ בנקאית

חברות חוץ בנקאיות מציעות הלוואות בתנאים הרבה יותר טובים.

ההלוואות החוץ בנקאיות לא מבקשות יותר מידי מהלווה. הם לא דורשים מהלווה יותר מידי הוכחות, לא דורשים מהלווה כי יציג דפי חשבון עתיקים ולא מצרים את צעדיו של הלווה מבחינת ניהול חשבון הבנק שלו.

מובן שאת ההלוואה חייבים לשלם ויש להתחייב מראש על מסגרת תשלומים. אך בכל זאת, מדובר בפריסה נוחה במיוחד בהתאם לאפשרויות של הלווה. למעשה זוהי הלוואה המתנהלת באופן נפרד מכל ההתנהלות הכלכלית ועל כן היא לא פוגעת באיכות החיים של הלווה.

סוגי הלוואות חוץ בנקאיות

סוגי הלוואות חוץ בנקאיות – לפני שלוקחים הלוואה – חשוב לדעת!

אז לפני שהולכים על הדרך הקלה של קבלת הלוואה מחברה חוץ בנקאית, חשוב לזכור כי גם אם זה מאוד מפתה לקחת הלוואה יותר גדולה מכפי הצורך ולמרות שנראה כי זה לא ממש משנה ו'אם כבר אז כבר', ממש לא מומלץ להתפתות. כל שקל בהלוואה צוברת ריבית וככל שההלוואה תהיה גדולה יותר, יהיה קשה יותר להחזיר אותה.

ריביות – ישנן הרבה חברות המציעות את האפשרות של הלוואות חוץ בנקאיות. תמיד כדאי לבדוק מהם אחוזי הריביות הנדרשים בכל אחד מהבנקים הללו והאם אכן מדובר באפשרות הטובה והזולה ביותר.

ערבויות – יש לשים לב לעובדה כי ברוב המקרים יהיה צורך בערבויות ויש לבדוק את המגבלות השונות של כל חברה בהתאם להיקף ההלוואה.

חברה אמינה מבטיחה מענה מהיר ומידי לכל לקוח.