עמוד הבית > בלוג > הלוואה עד 10000
לד אביבים 17.03.19

הלוואה עד 10000

נשמח לדירוג

הלוואה עד 10000 – כמעט כל אחד מאתנו עשוי למצוא את עצמו זקוק לכסף מזומן מידי. זה יכול להיות לצורך מימון לימודים גבוהים, לצורך שיפוץ הבית, כדי לרכוש מכונית או במקרים רפואיים שלא סובלים דיחוי. בכל אותם המקרים אנחנו צריכים את סכום הכסף במזומן. אז כאן יש לנו שתי אפשרויות. אפשר לגשת אל הבנק ולבקש הלוואה ואפשר גם לגשת אל חברות המציעות הלוואות חוץ בנקאיות. ננסה לבדוק את שתי האפשרויות וננסה ללמוד מה באמת הכי מומלץ והכי כדאי.

הלוואה עד 10000

הלוואה עד 10000 – הלוואה בנקאית – מתי היא טובה?

הלוואה בנקאית היא הלוואה אשר הבנק נותן אותו ללקוח אך לא מדובר בתהליך פשוט כל כך. מדובר בהלוואה שעשויה לחסום את מסגרת האשראי של הלקוח היות והבנק חייב לבטח את עצמו כי אכן ההלוואה תחזור אליו. מלבד זאת, הלוואה כזו אינה משתחררת כל כך מהר. הבנק מבקש לבדוק קודם כל את ההיסטוריה של הלקוח והאם הוא מנהל חשבון בנק יציב. רק לאחר שהבנק משוכנע כי אכן אפשר לסמוך על הלקוח בדבר החזר ההלוואה הוא יעניק לו אותה.

לקוחות רבים לא באמת מסוגלים להיכנס למשטר כזה כאשר חשבון הבנק שלהם יהפוך למוגבל. הם לא יוכלו לחרוג ממסגרת האשראי שגם כך תצטמצם מאוד. מלבד זאת, ברוב המקרים הצורך בהלוואה הוא מידי ואין ללקוח את הזמן להמתין עד שהבנק יסיים את הבדיקות המקיפות. בדיוק עבור מקרים מן הסוג הזו נולדה האפשרות של הלוואות חוץ בנקאיות.

הלוואה עד 10000 – הלוואה חוץ בנקאית – למה היא טובה?

כל הנושא של הלוואות חוץ בנקאיות נולד בשנת 2005. על רקע הקושי בקבלת הלוואות מהבנק ובגלל ההתנהלות המסורבלת אחר כך עם כל מה שקשור לחשבון הבנק, מעדיפים רבים כי ההלוואה כלל לא תהיה קשורה להתנהלות הבנקאית שלהם. מלבד זאת, הם רוצים לקבל את ההלוואה הכי מהר שרק יכול להיות.

החברות הללו המציעות הלוואות חוץ בנקאיות, הן אלה שלמעשה מציעות את הפתרון המלא והמושלם.

אז נכון שאולי הריבית בחברות הללו תהיה ריבית מעט יותר גבוהה ביחס להלוואה הבנקאית, אך רבים משוכנעים כי שווה לשלם את הריבית הגבוהה יותר ובלבד ליהנות משלל היתרונות שיש בהלוואה החוץ בנקאית.

הלוואות צריך להחזיר

כאשר אנחנו זקוקים לכסף, אנחנו לא תמיד זוכרים שאת ההלוואה הזו אנחנו נצטרך בסופו של יום גם להחזיר. אנחנו לחוצים באותו רגע ורוצים לראות את הכסף מיד. אך אנחנו חייבים לזכור כי ההחזר ישעבד אותנו וידרוש מאתנו להפריש בכל חודש סכום מכובד מהשכר החודשי שלנו. על כן, יש לשקול היטב לפני שנכנסים להרפתקה הזו.

בכל מקרה אף פעם לא כדאי להוציא הלוואה גדולה יותר מכפי הצורך. כל שקל מיותר, יכביד עלינו ועל ההחזר וחבל. מלבד זאת, יש לשים לב לאפשרויות הפריסה של החברה ולהתאים את ההלוואה על פי זה.