google.com, pub-1504192386294985, DIRECT, f08c47fec0942fa0
עמוד הבית בלוג הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים
שתף
27 אוק 2021

בעל חשבון בנק אשר הוחזרו לו 10 צ'קים בחשבון הבנק בתקופה של 12 חודשים, חשבון הבנק יוגדר כמוגבל.

לעיתים בתקופת מחנק אשראי ואי בהירות כלכלית זמנית עלול בעל חשבון למצוא את עצמו בבעיה עקב הגבלה זו, אך

הגבלת חשבון הבנק אמנם מעידה על קשיים פיננסים מסויימים שחווה בעל החשבון , אולם אינה מעידה כי אין באפשרותו
להשתקם ולצאת ממצב כלכלי זמני זה.

הכרזת בעל חשבון כמוגבל מקשה עליו לגייס אשראי בנקאי או הלוואה בנקאית לצורך המשך פעילותו הכלכלית (עיסקית או אישית).

במצב של הגבלת חשבון הבנק וקושי בגיוס אשראי מהבנק ניתן ורצוי ליטול הלוואה חוץ בנקאית המיועדת למוגבלים בבנק.

מטרת הלוואה זו הינה מניעת המשך הסתבכות כלכלית, סגירת חובות שנוצרו עקב אי כיבוד צ'קים בבנק והמשך
התנהלות פיננסית לשם הבראת חשבון הבנק.

במקרים רבים נטילת הלוואה זו הינה הפתרון היחיד למניעת המשך ההסתבכות הכלכלית ופתרונה, אולם טרם נטילת ההלוואה
חשוב לבדוק מהי יכול ההחזר של נטל ההלוואה, תנאי הריבית ויכולת לעמוד בהחזרים החודשיים. חשוב לזכור כי
נטילת הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים בבנק אינה פתרון קסם וחשוב לפעול גם במישור הבראת ההתנהלות הכלכלית.

עסקים קטנים ובינוניים, מייצרים מקומות עבודה לרבים. עסקים אלה, הינם מנוע צמיחה חשוב. ממשלת ישראל, מעודדת הקמה והתפתחות של עסקים בסדר גודל כזה ומסייעת בכמה דרכים, כגון הקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים. בגלל המצב הכלכלי במדינה, ישנם יותר עסקים קטנים שקמים מאשר גדולים ולכן, הממשלה מעודדת את הקמתם. העניין הוא, ששום עסק, אינו יכול לתפקד ללא מזומנים ולכן, הלוואות לעסקים הפכו להיות מוצר נדרש. אין אדם שלא פתח עסק חדש וחווה את חבלי הלידה שלו, במיוחד בשנה הראשונה לקיומו. יש צורך בכוחות נפשיים רבים, ריצות, אישורים, שיפוץ העסק, בירוקרטיה ומה לא? הדבר החשוב ביותר להתנהלות העסק במיוחד בשלביו הראשוניים, הוא כמובן הכסף. כאשר אין לנו את ההון המספיק, זה כבר ידוע מראש, כי העסק לא יחזיק מעמד. הלוואה המיועדת לעסקים חייבת להיות בעלת תנאים נוחים שיקלו את ההחזר, עבור בעל העסק. הלוואות לעסקים ניתנים גם לעסקים קיימים שהתקשו בתזרים המזומנים שלהם. ישנן המון חברות חוץ בנקאיות, המציעות הלוואות לעסקים במיוחד לאלה שאינם מעוניינים לפגוע במסגרת האשראי שלהם שהיא כה חשובה לקיום העסק.

הלוואה לעסקים

להיות עצמאי היום, זה אינו עניין פשוט, הבחירה הזאת היא אמנם יכולה להיות כדאית, אך ישנם המון מאמצים שיש להשקיע בכדי שהעסק יצליח. לא פעם קורים משברים בכל בית עסק, באם הוא קטן, בינוני או גדול והעסקים הללו זקוקים לקבלת הלוואות לעסקים בכדי שיוכלו לעבור את תקופות המשבר שפוקדות אותם מדי פעם. האטה בפעילות במשק, אירוע בטחוני, כל אלה יספיקו לגרום למיתון בעסקים שיוביל למקום אחד- הלוואות לעסקים. בעלי עסקים שיוצאים למילואים, מן הסתם ההכנסות בעסק ירדו, היות ולא יהיה מי שינהל את המקום ביד רמה כמו בעל העסק עצמו. הלוואה חוץ בנקאית, יכולה להיות פתרון מהיר ויעיל לבעלי העסקים הזקוקים לקבלת הלוואות לעסקים. כאשר בעל העסק חוזר מהמילואים, ההוצאות על העסק כמו פרסום מסיבי שעולה לא מעט וכן, השגת לקוחות חדשים. צמחיה של עסק קיים, מחייבת הלוואות לעסקים, יש תמיד להיות עם האצבע על הדופק ולא להירדם על המשמרת, בכל הקשור לניהול העסק. כאשר ישנה תכנית עסקית, בעלי העסקים, יוכלו כבר לחשב את סכום ההלוואה לה הם זקוקים והתמונה תהיה הרבה יותר ברורה.

לחסוך בזמן ובירוקרטיה – הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות

ישנן היום חברות רבות בשוק החוץ בנקאי שמוכנות להעניק הלוואות לעסקים להרבה דורשים. העניין הוא, שישנן הרבה חברות כאלה וישנה כמובן תחרות. חשוב להגיע לחברה ידועה שיש לה שם ומוניטין והרבה לקוחות מרוצים, אם בעלי עסקים שלקחו כבר הלוואות לעסקים מאותה החברה ולקוחות פרטיים כמו שכירים שהיו זקוקים להלוואה וקיבלו אותה במידי ללא הבאת טפסים בלי סוף, בירוקרטיה ובזבוז של זמן. הזמן הינו גורם קריטי להרבה בעלי עסקים שחייבים להעמיד שוב את העסק על כנו. אחת החברות הידועות במתן הלוואות לעסקים הינה חברת לד אביבים שמתמחה במתן הלוואות מכל הסוגים. כמו הלוואות לעצמאים ועסקים. לחברה יש מוניטין רב בתחום הלוואות לעסקים, ויש לה גב פיננסי חזק שמאפשר לה להעניק הלוואות מהירות לכל מטרה, גם הלוואות לעסקים קטנים. החברה, מציעה מגוון מסלולים המתאימים לכל אחד על פי יכולתו, כך שההלוואה לא תהיה נתח גדול מההוצאות החודשיות של העסק. כל מה שעליכם לעשות הוא להביא את דו"ח רווח והפסד של העסק שלכם, ההלוואה תגיע במהרה ואתם תתחילו להרגיש חזקים יותר נעם כלי חשוב- הכסף שיוכל לתת לכם דחיפה לשגשוגו. הבירוקרטיה של הלוואות מחשבון העסק, בבנק שלכם, וכן, הפגיעה באובליגו, גורמת להרבה בעלי עסקים להגיע למסקנה אחת הלוואות לעסקים רק מחברות חוץ בנקאיות. באמצעות הלוואות לעסקים של חברת לד אביבים, תוכלו להתנהל נכון, ללא בפגיעה במסגרת האשראי הבנקאית שלכם ולהשיג את הסכום הדרוש מהר מאוד. מי שמעוניין, יכול לקבל את הכסף באמצעות צ'ק, מזומן או העברה בנקאית ישירות לחשבון העסקי שלכם בבנק.

היכן למצוא את החברה הטובה ביותר להלוואה עסקית חוץ בנקאית?

יש לסקור היטב לפחות ארבע חברות של הלוואות חוץ בנקאיות, בכדי שתוכלו לבחור את החברה הטובה ביותר והוותיקה למתן הלוואות לעסקים, כך שתוכלו לעמוד בפריסה של השיקים, הריבית חייבת להיות מתאימה לכם, ויש לברר הרבה עד שתחליטו איזו מן החברות העוסקות עם הלוואות לעסקים תתאים לכם ביותר. יש לקרוא היטב את החוזה טרם תחתמו עליו בדבר ההחזרים, הריביות ופריסת התשלומים, כך שתוכלו לראות גם את "האותיות הקטנות" בחוזה כך שהכל יהיה כשורה. חברות ידועות שהן חוץ בנקאיות, תמיד תהיינה עדיפות על חברות לא מוכרות שייתכן כי הן אפילו שייכות לשוק האפור. יש לנהוג במשנה זהירות ולבדוק כי חברה זו מוכרת ויש לה אישור של בנק ישראל, לעסוק במתן הלוואות לעסקים או לאנשים שכירים. אם יש לכם המלצה מחבר או קולגה שאף הוא בעל עסק וכבר לווה כסף מחברה זו או אחרת שהיא חוץ בנקאית, בקשו חוות דעת, מה שתמיד יכול לעזור בבחירה הנכונה של חברה שתעניק לכם הלוואה בזמן.

מומלץ להיעזר ביועץ

בכל מה שקשור לעסקים, מומלץ לקבל ייעוץ ממומחה בתחום שיידע ללוות אתכם בתהליך.

כאשר אתם מקבלים ייעוץ עסקי לפתיחת העסק ואתם רוצים לקחת הלוואה, כדאי לקבל ייעוץ בנוגע להלוואה וגם ייעוץ עסקי. ייעוץ עסקי מומלץ עם דורון עמית.

 

לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו

סגור טופס

תפריט נגישות