google.com, pub-1504192386294985, DIRECT, f08c47fec0942fa0
עמוד הבית בלוג הלוואות לסטודנטים
הלוואות לסטודנטים
שתף
27 ינו 2022

 

רוב הסטודנטים בארץ מתמודדים עם מציאות לא פשוטה וקשה לשרוד את תקופת הלימודים ולעמוד בהוצאות שכר

הלימוד הגבוה ובהוצאות המחייה הגבוהות ללא עזרה מההורים או לקיחת הלוואה בתנאים מיוחדים. לשמחתם של הסטודנטים בארץ יש מגוון פתרונות מימון והם יכולים לפנות לבנקים, לקרנות שונות המסייעות לסטודנטים ומעניקות הלוואות בתנאים מיוחדים וכן חברות מימון פרטיות המתמחות במתן הלוואות לסטודנטים בתנאים הוגנים ומשתלמים. סטודנטים רבים זקוקים להלוואה על מנת לשלם את שכר הלימוד או כדי לעמוד בנטל הוצאות המחייה כמו שכר דירה, חשבונות חשמל, מים, ארנונה וגז, אוכל, ציוד ללימודים, נסיעות ועוד.

תשלומי החזר נוחים

הלוואות לסטודנטים מאפשרות לכל סטודנט לממן את שכר הלימוד והוצאות המחייה תוך פריסת תשלומים ארוכה ותנאי ריבית נמוכה. סטודנטים רבים מעדיפים לקחת הלוואה חוץ בנקאית במסלול ייעודי לסטודנטים וכך ההלוואה אינה פוגעת במסגרת האשראי שלהם בבנק (אובליגו) והם יכולים להתנהל כלכלית באופן נוח ויעיל יותר. כדאי לדעת כי יש מסלולי הלוואות ייעודיות לסטודנטים אותן ניתן להחזיר רק בסיום התואר וכך הסטודנט יכול להשקיע את כל מרצו בלימודים וכאשר הוא מתחיל לעבוד הוא מחזיר את ההלוואה בתנאי החזר נוחים ובפריסת תשלומים ארוכת שנים. לכן, חשוב לבדוק את כל האפשרויות והמקורות מהם ניתן לקחת הלוואת סטודנטים, בנקים, קרנות, חברות מימון פרטיות, ולבחור בהתאם לצרכים הייחודיים ולתנאי ההלוואה.

הלוואה לסטודנטים

יוקר המחיה והעלויות הגבוהות /של שכר הלימוד השנתי באוניברסיטאות והמכללות הפכו להיות לנטל רב עבור הרבה סטודנטים, אשר מעוניינים להתמקד בלימודים הקשים והתובעניים והן מעוניינים להצליח ללא לחץ או קשיים כלכליים. משרות הסטודנטים הן בעלות שכר נמוך ולכן, סטודנטים אינם יכולים לעמוד בהוצאות השוטפות. הסטודנטים, ללא עזרה מהבית כלומר מהמשפחה, לא יכולים לעמוד תחת הנטל הרב חלק גדול מהסטודנטים לוקח הלוואות לסטודנטים מהבנקים אך יש רבים שאינם מעוניינים לחרוג מהאשראי הבנקאי שלהם והם מעדיפים לפנות לחברות חוץ בנקאיות, כגון לד אביבים בכדי ליהנות מהלוואה משתלמת ללא פגיעה במסגרת האשראי שלהם בבנק, שגם כך היא קטנה. חברות מיקור החוץ, מבינות לליבם של הסטודנטים ומעניקות להם הלוואות לסטודנטים בריביות משתלמו ובפריסת תשלומים נוחה. הסטודנטים מרגישים נינוחים יותר ויכולים להמשיך לנהל את חייהם ללא לחץ בזכות הלוואות לסטודנטים. עד לפני כמה שנים, היה קשה לסטודנטים לקבל הלוואות בגלל הכושר הנמוך שלהם להחזרים והבירוקרטיות. היום, לאחר שחל מפנה בתחום ההלוואות והרבה חברות חוץ בנקאיות קמו, ניתן בקלות לקבל הלוואות לסטודנטים בתנאים טובים, במהירות וללא בירוקרטיה מעייפת.

הלוואה לסטודנטים – אצל לד אביבים

הסטודנטים צריכים למצוא את התנאים הטובים ביותר לקבלת הלוואה לסטודנטים כמו כאלה שאינן מצריכות ערבים, גם חברות שונות כמו חברות הביטוח למיניהן, מציעות הלוואה לסטודנטים כנגד חסכונות, קרנות השתלמות וכדומה. הרבה סטודנטים, מעדיפים לקחת הלוואה לסטודנטים באמצעות חברות מיקור חוץ לדוגמא, לד אביבים שהיא חברה וותיקה ומוכרת, כנגד פריסת שיקים ובתשלומים נוחים. לא כל הסטודנטים מכירים את המושגים בהלוואות השונות, אך לרוב, מדובר בהלוואה לכל מטרה. שיש להשוות בין ההלוואות השונות המוצעות לסטודנטים בקרב חברות המימון השונות, ולהחליט על פי הנתונים, איזו חברה חוץ בנקאית היא המתאימה ביותר. רוב חברות מיקור החוץ ובמיוחד חברת לד אביבים שקיימת כבר הרבה שנים ונחשבת לאחת מהחברות הטובות ביותר להלוואות ובפרט עבור הלוואה לסטודנטים. החברה מתחשבת בסטודנטים ומעניקה להם תנאי הלוואה מיוחדים שיתאימו להכנסתם. חברת לד אביבים, מזמינה את הסטודנטים לפגישת ייעוץ, תוך נתונים מוכחים כגון תנאי ההלוואה הנוחים, ההלוואה באמצעות חברת לד אביבים היא מהירה ואין צורך יותר להתחנן לפקידי הבנק לקבלת הלוואה לסטודנטים, כאשר הדרך הקלה ביותר היא, באמצעות חברה אמינה של בנקאות חיצונית כמו לד אביבים. החברה הינה תחת פיקוח של משרד האוצר והיא מבין הוותיקות בשוק חברות חוץ בנקאיות.

השוואות ההלוואות לסטודנטים ע"י האינטרנט

היום, הינים עבודות אקדמיות לתארים הנכספים, יכולים באמצעות האינטרנט, לבצע סקר שוק של ריביות ותנאי הלוואות לסטודנטים באמצעות אתרי ההשוואות . אם כבר הסטודנטים נטלו הלוואה שהיא ללא ערבים מהאגודה לסטודנטים ולאחר שנה שנתיים היו זקוקים שוב לתזרים מזומנים, הם יוכלו לפנות לחברות חוץ בנקאיות לגבי מתן הלוואות לסטודנטים. ניתן אפילו למלא טופס בקשה באמצעות האינטרנט והתשובה להלוואה תגיע במהרה, כך שבעידן של היום, כבר אין צורך להתרוצץ, הכל באמצעות הרשת. בהרבה מקרים, הסטודנטים, נקלעים למצב בו יש להם מינוס גדול בבנק, מצב זה מצריך מהם לפנות לבנק או לחברת מימון לגבי לקיחת הלוואות לסטודנטים כך שההלוואה תקל עליהם ותעניק להם רווחה לפחות למשך תקופה מסוימת עד להחזרתה המלאה.

ההבדל בין הלוואות רגילות להלוואות לסטודנטים

בשוק ההון, קיימות שתי סוגי הלוואות לסטודנטים הראשונה הינה הלוואה לכיסוי שכר הלימוד והשנייה הלוואת מחיה, כמו רכישת רכב, נופש ועוד. ההבדל העיקרי הינה תקופת "הגריס" הארוכה יותר, כלומר הבנקים השונים הפרטיים, מאפשרים להתחיל להחזיר את ההלוואה בתום תקופת הלימודים וקבלת התואר. הבנקים רואים בסטודנטים, כפוטנציאל גבוה כאקדמאים לעתיד, אך גם הם מערימים לפעמים קשיים על הסטודנטים והם אינם מעוניינים לעמוד בעימותים מול פקידי הבנק והמנהל. זו הסיבה כי רבים מהם יודעים כי הלוואות לסטודנטים, ניתן לקחת גם מחברות חוץ בנקאיות למשל לד אביבים שמעניקה אף היא, תנאים טובים ותנאי פריסת תשלומים ארוכות טווח.

הלוואות סטודנטים היום- הפירות כבר מחר

הסטודנטים יודעים שכאשר יסיימו את לימודיהם הם ירוויחו משכורות יפות בזכות התארים אותם רכשו מהאוניברסיטאות והמכללות השונות. זו בדיוק הסיבה שהם מעדיפים לקחת הלוואות לסטודנטים דווקא מחברה חוץ בנקאית, כמו חברת לד אביבים, היות והם יודעים כי ההחזרים במשך השנים יהיו קלים להם יותר והם משקיעים בעתיד וללא אותה ההלוואה, לא היו יכולים לקצור את פירותיהם. אולי הורי הסטודנטים, מעניקים את הפוש הראשון, אך הם אינם יכולים לעזור כל העת ולא כולם עצמאיים ובעלי ממון. זו הסיבה שהרבה סטודנטים שלמרות שהם עובדים, אין להם מספיק כסף למחיה ולניהול חיים תקינים. העובדה היא שרוב הסטודנטים, לוקחים הלוואות כך שיוכלו לשרוד את התקופה הקשה של הלימודים התובעניים ויוקר המחיה הגבוה שאף הוא אינו מקל עליהם. אין חשש מלקיחת הלוואה כל עוד הסטודנטים גם לומדים וגם עובדים ויש בידיהם תלושי משכורת אחרונים שיוכלו להוכיח את יכולת ההחזרים שלהם, כאשר הם פונים לחברות מימון חוץ בנקאיות, בדבר נטילת הלוואות לסטודנטים שיגרמו להם לתקופה של רווחה כלכלית..

לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו

סגור טופס

תפריט נגישות