google.com, pub-1504192386294985, DIRECT, f08c47fec0942fa0
עמוד הבית בלוג הלוואות לזוגות צעירים
הלוואות לזוגות צעירים
שתף
19 ספט 2016

יוקר המחיה בארץ הוא דבר שדי מקשה על ההתנהלות הכספית השוטפת בחיים של ישראלים רבים שההכנסה שלהם היא ממוצעת ואף נמוכה מכך, הדבר נכון במיוחד עבור זוגות צעירים אשר נמצאים בשלבים הראשונים של הבנייה של בית משותף כאשר ההוצאות הראשוניות עבור רכישה של בית יחד עם התווספות של ילדים קטנים אל המשוואה יוצרים מעמסה כלכלית שאינה פשוטה עבור זוגות צעירים שרק מתחילים לצבור פרקטיקה בתחום אותו למדו וסכומי הכסף שהם מכניסים בכל משכורת רק מתחילים לעלות לכיוון הרצוי.

התמונה שנוצרת היא רמה של הוצאות שהיא בהכרח יותר גבוהה  מן ההכנסות החודשיות שזוגות אלה יכולים להביא אל הבית המשותף בו הם חיים, התוצאה הישירה של כל אלה היא צריכה מוגברת של אשראי החל משימוש בכל מסגרת כרטיסי האשראי הרבים עד למקסימום כדי שיהיה אפשר לרכוש דברים בעסקאות בקרדיט או בתשלומים. אך מה קורה כאשר רוצים לבצע עסקה גדולה ואין את המסגרת או המזומן הנדרש כדי לבצע אותה? כאן נכנסת לידי ביטוי האפשרות החשובה של הלוואות חוץ בנקאיות שמיועדות גם לכל הזוגות הצעירים שמחפשים אחר רמת חיים טובה עבורם ועבור המשפחה שהם מקימים בארץ.

היכן אפשר לקבל הלוואה

הלוואות ככלל אפשר למצוא בכל מיני מקורות כאשר המוכרת מכולן היא ההלוואה שניתנת על ידי סניף הבנק בו מנהלים את החשבון, דבר זה מצריך פניה בצורה מקוונת או ישירות מול הבנקאי המטפל  בחשבון והמתנה לאישור של הסכום לו זקוקים. מאז שנעשה ברור כי כל התנאים של הבנק עבור קבלה של הלוואה הם נוקשים נפרצה הדרך עבור הלוואות חוץ בנקאיות אשר ניתנות על ידי גופים פיננסיים חוץ בנקאיים החל מהלוואות שכולם מכירים דרך חברות כרטיסי האשראי השונות ועד להלוואות חוץ בנקאיות דרך גופים פיננסיים שמאפשרים קבלה של הלוואה בצורה הרבה יותר מהירה עם תנאי פריסה נוחים. חברת לד אביבים מבינה את הצרכים החשובים של זוגות צעירים ומאפשרת לקיחת הלוואה חוץ בנקאית ומבין החלוצות בתחום האשראי אשר מאפשרות קבלת הלוואה מיידית במזומן.

בנקאית או חוץ בנקאית

אחת ההתלבטויות הטבעיות של כל זוג צעיר אשר זקוק לסכום נוסף של כסף עבור שדרוג הרכב לרכב משפחתי, שיפוץ של הדירה אותה רכשו או אפילו לכבוד ירח הדבש שאותו הם רוצים לערוך באיי סיישל עם נוף קסום וקוקטיילים על החוף היא מהיכן לבצע את העסקה הזו של אשראי ולקחת הלוואה חוץ בנקאית או דרך הבנק בו הם מנהלים את החשבון שלהם. הדבר הראשון אליו יש לשים לב הוא כי ברגע שלוקחים הלוואה בתוך המסגרת הבנקאית זהו דבר שבה לידי ביטוי באובליגו של הלקוח ונעשה חישוב המדרג את רמת צריכת האשראי לעומת רמת ההכנסה והנכסים הקיימים בחשבון. על מנת שלא להוריד את המדרג של האשראי בו נמצא לקוח בתחילת דרכו הפיננסית חשוב מאוד לערוך חשיבה מקדימה ואולי לקחת את ההלוואה הזו דרך גוף פיננסי חוץ בנקאי שבאופן זה להלוואה לא תהיה נגיעה אל מצב החשבון בבנק.

נכון, צריכים לשים לב לריביות שאותם מציעים אותם גופים, אולם מלבד זאת כדאי מאוד לבדוק את התנאים המאוד נוחים עבור פריסת התשלום ואפילו עבור קבלת הכסף של ההלוואה עצמה, כך שאף אחד מלבדכם לא צריך להיות מודע לעובדה כי לקחתם סכום כסף בהלוואה ושאותה אתם מחזירים במהלך של תקופה מסוימת. לד אביבים מאפשרת כאמור לקבל את כל הכסף בצורה מיידת ובמזומן ועבור זוג צעירים שרוצה לבנות לעצמו בית מבלי לבנות רמה גבוהה של צריכת אשראי המתועדת בבנק, זהו פתרון יעיל ואידיאלי.

הלוואות לזוגות צעירים לכל סוג של התחלה

להיות זוג צעיר זה אומר להיות בתחילת הדרך הארוכה בה צועדים אל עבר קו הסיום, וכמו שאומרים זה חשוב לדעת ליהנות מהנוף הנשקף בדרך ולא לדאוג כל הזמן ולהביט בדאגה קדימה. רוב האנשים אשר הגיעו להצלחות רבות בחיים ועמדו על גבי פסגות שוב ושוב יודעים כבר לומר בוודאות כי כל אלה אינם שווים לעומת הדברים החשובים באמת שהם החיים, המשפחה, החברים. גם אם קיים יוקר מחיה בארץ, עדיין יש לנו ארץ נהדרת וכדאי לדעת לחיות את החיים בצורה הכי טובה שיש ולמצות אותם עד תום. ברגע בו יוצאים אל דרך משותפת יש להבין כי בונים משהו ביחד וכדי שתהליך זה לא יהיה מתיש אפשר מידי פעם לעשות הפסקה ולהשתמש במקורות של כסף אשר מאפשרים מרחב נשימה וכלי פיננסי בעל יתרונות בולטים, בייחוד לזוגות צעירים.

לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו

סגור טופס

תפריט נגישות