עמוד הבית בלוג מימון קרקע חקלאית להשקעה – לא חייב להיות מוטל בספק
מימון קרקע חקלאית להשקעה – לא חייב להיות מוטל בספק
שתף
08 יול 2020

בישראל של השנים האחרונות, יש אינספור משקיעים פוטנציאליים שרוצים לנסות את מזלם בניסיון להשקיע בעולמות הנדל"ן. ברור לכל כיום כי זה הוא אפיק ההשקעה המניב והרווחי ביותר, ולכן זו היא השקעה בנכסים פיזיים, שיש בה מידה לא מבוטלת של ממשיות ואחוז תשואה שרק הולך ועולה. במדינה קטנה כל כך כמו מדינת ישראל, שטחי קרקעות הם ה"זהב החדש", אבל לא כל הבנקים הרשמיים במדינת ישראל יסכימו לעזור לכם אם אתם לא מציגים נתוני אשראי יציבים יחסית. למן הרגע בו החלה את פעולתה מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל, הבנקים מחויבים לבדוק את מצב הדירוג ולפיו לאשר את קבלת ההלוואה. ואם אין לכם את הדירוג המתאים, יהיה קשה מאוד לצאת להשקעה חדשה ללא מימון ראוי.

מה הם היתרונות בפנייה לחברת מימון חוץ בנקאית?

ברגע שהמערכת הבנקאית הרשמית של מדינת ישראל לא מוכנה לקבל את בקשת ההלוואה שלכם, אתם יכולים לעצור את כלל התכנונים ולוותר על רכישת קרקעות חקלאיות להשקעה באבחה אחת. או, לחילופין, למצוא את המסלול החליפי שיציע לכם את השירות הרצוי לכם, בתנאים המתאימים ביותר לצרכים שלכם. זו היא הסיבה שבגללה רבים מאוד ממסורבי ההלוואות בעולם הבנקאי, עושים את דרכם אל נותני השירות בתחום הפרטי. אישור העברת הכספים יהיה לכם לאסמכתא הראשונית איתה תוכלו לקדם את רכישת הקרקע הרצויה לכם. כן, יהיה לכם גם הרבה יותר להוכיח לכל חברת קרקע טובה שיש לכם את המקורות הפיננסים הראויים שעומדים מאחוריכם ויכולים להיות ערבים להשקעה שלכם.

במקביל, הפנייה למקורות מימון חוץ בנקאיים היא גם ההחלטה הטובה ביותר לאלו מכם שלא יכולים להמתין לקבל אישורים ולהעברת הכספים. כאשר אתם רוצים לבצע רכישת נכסים מהירה, במיוחד אם יש לנכס משמעות אסטרטגית איכותית, חשוב לפעול במהירות ובתקיפות. בשביל להצליח לרכוש את הנכס אתם רוצים לקבל את הכספים שלכם, במהירות ובאחריות ללא כל עיכובים נוספים. וזו היא בדיוק רמת השירות לה אתם יכולים לצפות מאותן חברות חוץ בנקאיות.

הכסף שיכול להביא אתכם למצב שיא ההצלחה – בהישג יד

כיום לא צריך לעבוד חודשים ארוכים או לעבור תלאות אל מול המערכת הבנקאית, כדי להצליח להשקיע את הכסף שלכם. שיחת טלפון אחת אל חברת מימון ואתם יכולים להגשים את כל החלומות שלכם לרכישת קרקע חקלאית להשקעה, בדיוק כמו שתמיד חלמתם לעשות

לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
סגור טופס