עמוד הבית > בלוג > הלוואה לעסק
לד אביבים 28.04.19

הלוואה לעסק

נשמח לדירוג

כל עסק מגלגל כספים. על פי רוב הכספים שנכנסים משמשים לצורך רכישת סחורה חדשה, תשלום ללקוחות, תשלומי שכירות ועוד. לא פעם אין לעסק את מרחב הנשימה, את הכסף 'המיותר' אשר באמצעותו הוא יוכל להרחיב את מעגלי העסק ולהגדיל אותו עוד. ישנם מקרים רבים אשר בהם העסק נשאר לדשדש באותו מקום והוא אינו מתקדם לשום מקום רק בגלל שאין לו את המוזמנים המיותרים העומדים לראשותו ומאפשרים ו את ההשקעה ואת הצמיחה.

בדיוק לשם כך נועדה האפשרות של הלוואה לעסק.

למה כדאי לקחת הלוואה לעסק?

הלוואות באופן כללי זה לא דבר מבורך. אנשים לא ששים ליטול הלוואות כאשר הם לא ממש חייבים. כי הלוואות וגלגול חובות הם ביצה טובענית מאוד שעשויה להפוך מהר מאוד לבור בלי תחתית. אנשים רבים הגיעו למצבים של פשיטת רגל רק בגלל הלוואות שהם לקחו ולא הצליחו להחזיר אותם. לצורך כך הם לוו עוד כסף והסתבכו עם ריביות עד שהם הגיעו למצב של פשיטת רגל.

אך אינה דומה הלוואה פרטית שאדם לוקח רק כדי שיצליח לגמור את החודש לבין הלוואה שהעסק לוקח על מנת להרחיב את מעגליו.

הלוואה שהעסק לוקח היא הלוואה שלמעשה תסייע לעסק להגדיל את ההכנסות ואף להכפיל אותן. באופן כזה הוא למעשה יעשה הרבה יותר הודות להלוואה.

מובן אם כן כי דווקא במקרים של עסקים, שם יהיה זה צעד חכם מאוד ליטול הלוואה ולהשקיע בהרחבת העסק.

ממי לוקחים הלוואה?

יש אנשים אשר עבורם, הכתובת הכי טבעית אשר אליה הם פונים בעת הצורך היא אל הבנק. הם בטוחים כי הבנק זה המקום שם הם יוכלו לקבל כל סכום שהם יבקשו. אך האמת היא שזה לא ממש כך.

הלוואה אותה נוטלים מהבנק עשויה לסבך מאוד את נוטל ההלוואה. הבנק יגביל את צעדיו, לעיתים החשבון יהפוך להיות מוגבל, מסגרת האשראי תצומצם ובאופן כללי, התנהלות הכלכלית תהיה חייבת להשתנות. ברור כי הדבר עשוי לפגוע בהתקדמות העסקית וכל ההלוואה לא ממש תועיל.

הלוואה חוץ בנקאית

רבים בוחרים כיום ליטול הלוואה חוץ בנקאית ולא הלוואה דרך הבנק. הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שניתנת מהר בלי פרוצדורות מורכבות מידי, אין דרישות מיוחדות לא צריך לארגן יותר מידי מסמכים וההלוואה מתקבלת מהר מאוד.

הלוואות לעסקים הם למעשה אלו שפותחים את השערים לצמיחה של העסק, לפריחה והתקדמות מהירה, ובעקבות כך, כבישת פסגות חדשים.