עמוד הבית > בלוג > עסק להלוואות? זה הציוד שאתם צריכים
לד אביבים 04.12.19

עסק להלוואות? זה הציוד שאתם צריכים

עסק להלוואות? זה הציוד שאתם צריכים
5 (100%) 1 vote

 

הציוד שלכל עסק בתחום ההלוואות כדאי להחזיק במשרד

רוצים לפתוח עסק בתחום ההלוואות? אתם צריכים כסף. אבל, לא רק כסף. לכל עסק בתחום ההלוואות, יש ציוד שמומלץ מאוד לרכוש. חשוב מאוד לרכוש ציוד של ספירת מטבעות ושטרות. יש לרכוש כספת אכסון, ומדפים לסידור פנימי של השטרות. חשוב לקנות גלאים וסורקים של מטבעות ושטרות, על מנת לוודא שאין שטרות או צ'קים מזויפים.

מכשיר הסורק צ'קים

כאשר אתם מתכננים לתת הלוואות בצ'קים, תצטרכו כמובן להחזיק ברשותכם פנקסי צ'קים. אך, איך תדעו שהצ'קים שמחזיר המלווה, אינם מזויפים? יש לטפל, בכל צ'ק המתקבל. לשם כך, על חברת ההלוואות להחזיק מכשיר סורק צ'קים. מטרת המכשיר, היא לסרוק את הצ'ק. במהלך הסריקה, הסורק מעביר את הנתונים של הצ'ק אל המחשב, ובודק שהצ'ק אינו מזויף. פעולת הסריקה, חוסכת הקלדה ידנית של הנתונים על הצ'ק אל תוך המחשב. חשוב לקנות סורק, המסוגל לסרוק עשרות או מאות צ'קים בדקה.

מכונות לספירת שטרות

כל עסק בתחום ההלוואות שנותן הלוואה במזומן, חייב מכונה לספירת שטרות ומטבעות. במיוחד, אם ניתנות הלוואות של עשרות אלפי שקלים. מכונות אלו, חוסכות זמן רב ויקר של ספירת שטרות. המכונות מדייקות בספירה, ומתקבל סכום מדויק של חבילות שטרות.

איך מזהים שלקוח נתן מזומנים לא מזויפים?

כאשר המלווה מחזיר הלוואה במזומן- איך תדעו שהכסף אינו מזויף? לשם כך, פותחו גלאים מיוחדים בצורת עטים, המזהים שטרות מזויפים. אבל, כאשר יש ערימות של שטרות לבדוק, מומלץ להכניס את השטרות למכונה מיוחדת, הסורקת את השטרות, ובודקת שאינם מזויפים. פעולת מכונה זו מהירה מאוד, ותוך כמה דקות, השטרות יוצאים סרוקים מהמכונה.

כספת ומגירות לאכסון מזומנים

כמובן, שאם אתם מחזיקים כמות גדולה של שטרות, מומלץ לאכסן את השטרות בכספת מיוחדת. אך, גם בתוך הכספת, מומלץ לשמור על סדר. לכן, מומלץ בתוך הכספת, לסדר מגירת מזומנים מיוחדת.

מסוף סליקה

כל עסק הגובה כסף, חייב מסוף סליקה. במיוחד, עסקים בתחום ההלוואות. לפעמים, ירצו הלקוחות להחזיר את החוב בהוראת קבע באשראי. כמובן, חשוב שיהיה מסוף סליקה ידני.

היכן תוכלו לרכוש את הציוד הראשוני לעסק בתחום ההלוואות?

אחרי שהבנתם איזה ציוד צריך לעסק בתחום ההלוואות. היכן תרכשו את הציוד המתאים? ישנם עסקים וחנויות המוכרות ציוד זה. אפשר גם לרכוש את הציוד באתר "עלי באבא". האתר, מוכר במחירים זולים מאוד, ציוד איכותי של מיטב המותגים בתחום המוצרים לפיננסים.

דוגמא לחברה מקצועית בתחום ההלוואות – "לד אביבים"

אם אתם מחפשים חברה מקצועית הנותנת הלוואות חוץ בנקאיות, הגעתם ל"לד אביבים". גוף הפועל באישור משרד האוצר. ב"לד אביבים", יש את כל הציוד המקצועי הדרוש לחברת הלוואות. ניתן לקבל הלוואות בצ'קים, או במזומן. הלוואות לכל מטרה, לפרטיים ועסקים. פריסה נוחה של תשלומי החזר.