עמוד הבית > בלוג > מהם פתרונות המימון האפשריים לקניית רכב?
לד אביבים 06.12.19

מהם פתרונות המימון האפשריים לקניית רכב?

מהם פתרונות המימון האפשריים לקניית רכב?
5 (100%) 1 vote

 

מהם פתרונות המימון האפשריים לקניית רכב?

רוצים לקנות רכב חדש? איך תממנו את קניית הרכב? יש כמה אפשרויות למימון רכב חדש.

האם אפשר לממן באופן מלא את קניית הרכב החדש?

מימון לקניית רכב, שונה ממימון דירה. אפשר בדרכים שונות, לקחת הלוואה של כל סכום עלות הרכב. ובכך, אפשר לקבל מימון מלא לקניית רכב חדש. אפשר גם לחסוך בעלות הרכב החדש, באמצעות "טרייד אין".

מהו "טרייד אין" ברכב?

סוכניות המכירה, רוצות להקל על רכושי הרכבים, ולאפשר להם לרכוש רכב חדש. לשם כך, פיתחו סוכנויות המכירה, מסלול "טרייד אין". מוסרים את הרכב הישן, ושווי הרכב, מתקזז בעת רכישת הרכב החדש. לשם מה, צריכות סוכנויות המכירה את הרכב הישן? משום, שסוכנויות אלו, מאפשרות מסלול רכישת רכב יד שנייה. לאחר ביצוע "טרייד אין", ההוצאה הכספית על רכישת רכב חדש, קטנה יותר. וכך, קל יותר לרוכש להשיג את הסכום הנותר, באמצעות הלוואה חוץ בנקאית.

רכישת רכב באמצעות ליסינג

דרך נוספת לממן רכישת רכב חדש, היא באמצעות "ליסינג". במסלול זה, משלמים בהתחלה סכום מסוים על הרכב, ואת יתר הסכום בתשלום חודשי. במהלך תקופת התשלומים, הרכב נחשב "שכור", והוא שייך לחברה. בתום תקופת השכירות, מחליטים האם לשלם את יתר הסכום ולרכוש את הרכב, אן להחזיר את הרכב לחברה. סוכנויות המכירה, מאפשרות רכישת רכב יד שנייה, באמצעות מסלול ליסינג.

מה היתרונות והחסרונות של "ליסינג"?

רכישה של רכב בבת אחת, היא הוצאה כספית גדולה מאוד. לא כולם יכולים לשלם סכום גדול כל כך. אפשרות ה"ליסינג", מאפשרת למשפחות מיעוטי יכולת, לנסוע ברכב, גם אם הרכב אינו שלהם. החיסרון, הוא שהרכב שכור, ולא בבעלותך. ולכן, אי אפשר להוציא עבורו תו חנייה אזורי. ישנם סוכנויות המאפשרות לשלב "טרייד אין", ואת יתר התשלום על הרכב, לפרוס בתשלומים באמצעות "ליסינג".

"לד אביבים", יעזרו לך לממן רכב חדש!

רוצים לקנות רכב חדש? לא תמיד, תוכלו לרכוש את הרכב באמצעות מימון בנקאי. לפעמים, תצטרכו מימון חוץ בנקאי לרכישה. "לד אביבים", הינו גוף מימון חוץ בנקאי, המאושר על ידי משרד האוצר. אצלנו תוכלו לבחור את מסלול ההלוואה הנדרשת לצורך מימון מלא לקניית רכב חדש. תוכלו גם לבחור את פריסת חודשי ההחזר, וגם, לבחור להתחיל להחזיר את ההלוואה רק אחרי חצי שנה. אין צורך בערבים לצורך קבלת ההלוואה. הליך בקשת ההלוואה, הינו קצר ופשוט. את ההלוואה, תקבלו באותו יום.

כיצד מתבצע תהליך בקשת הלוואה ב"לד אביבים"?

חברת "לד אביבים", פיתחה מסלול הלוואה מיוחד עבור רכישת רכב. הליך בקשת ההלוואה ב"לד אביבים", פשוט ביותר. ממלאים פרטים בטופס "צור קשר". קובעים פגישה. במהלך הפגישה בודקים את הזכאות, בוחרים ביחד את מסלול ההלוואה המתאים, ופריסת ההחזר. לאחר אישור ההלוואה, מקבלים את הכסף באותו יום.