עמוד הבית > בלוג > איך לקבל הלוואה לעסק?
לד אביבים 15.09.18

איך לקבל הלוואה לעסק?

נשמח לדירוג

בעידן שלנו, בזמן שיוקר המחיה רק גדל, חברות ומקורות מימון רבות מודעים לעובדה שקיים לאזרח הפשוט קושי, לרבות לעסקים מתחילים, לקחת הלוואה מהבנק. הבנק יכול להקשות וגם לסרב במידה ולא סיפקו לו בטחונות שעומדים בתנאי ההלוואה. במצב כזה, כל מקור אחר שיעניק הלוואה שהיא ללא בטחונות, יוכל לסייע לאותו עסק שזקוק לזה נואשות כדי שיצליח למנף את העסק שלו. לכן הפתרון האידיאלי יהיה לא פעם – הלוואה שהיא בהיעדר בטחונות. נשמע מופרך? אך היום זה בהחלט אפשרי.

הלוואה ללא בטחונות

כמעט כל מוסד פיננסי מקיים מערך של בדיקות קפדניות לכל מי שרוצה לקחת הלוואה באמצעות: חתימה של ערב, פיקדון שקיים ללווה, קרנות, קופות גמל וכו'. אך אם אתם רוצים לקחת הלוואה ללא תנאים של בטחונות שתאפשר לכם לקבל את הכסף במידי בלי שום הגבלה, ניתן לעשות את זה באמצעות מקור אחר שעורך מערך בדיקות פשוט ומהיר.
בחיים כמו בחיים, קורים תמיד דברים מפתיעים שבגינם נאלץ לקחת הלוואה, למרות שלקחנו כבר אחת קודם לכן. במקרה כזה יהיה מומלץ לקחת הלוואה שהיא ללא בטחונות מחברה שמודעת לקשיים וגם לסיכונים שכרוכים בהלוואה, והיא ערוכה לכך ובאה לקראת הלקוחות שלה ומספקת הלוואה בלי צורך בהצגת בטחונות.

הלוואה לטובת תשלום פנסיה לעובדים בממשק מעסיקים ע"פ חוק

כל מעסיק בישראל מבין שעליו להפקיד תשלומים לפי חוק לקרן פנסיה של העובדים שלו, לפי צו הרחבה לפנסיה, חוק שהונחל בשנת 2008. לצד ההפקדה יש לדווח באמצעות ממשק מעסיקים שהוא דיווח דיגיטלי ואחיד, על כל הזכויות הפנסיוניות הנדרשות שהופקדו. אך גם היום ישנם מעסיקים שנתקלים בקושי בהפרשות קרן פנסיה לעובדים, או שלא יודעים איך לעשות זאת וכך מצטבר לו חוב ענק שעבור זה נצטרך בבוא העת – הלוואה. מה עושים?
בכל הקשור לניהול פנסיה וקופות גמל מומלץ להשאיר את העבודה למי שבאמת מבין – חברה מקצועית שמפתחת תוכנות ומגוון פתרונות טכנולוגים לניהול של קרנות פנסיה, קופות גמל וכדומה לכל עובד. לחברת 'תפעול גמל' יש את המערך הטכנולוגי המקצועי ביותר שקיים בענף שיודע כיצד להעניק מענה הולם. 'תפעול גמל' הוקמה באמצעות כמה מנהלים שעסקו בתחום ורכשו ידע וניסיון בכל הנוגע לנושאי קרנות פנסיה וזכויות פנסיוניות, על מנת להעניק מענה איכותי ופרקטי לנושא מורכב ומסועף.

הלוואה שמקדמת הצלחה הלוואות רבות שהן ללא בטחונות מאפשרות לכל עסק מתחיל או עסק מתגלגל, להרחיב את הפעילות שלו, לקבל חמצן כלכלי בצורה של תזרים מזומנים ולהצליח לרכוש אביזרים או מוצרים לעסק או להתחיל לנהל ממשק מעסיקים שמסוגל להפריש פנסיה וכדומה בצורה יציבה ועל פי חוק מעתה ואילך. במידה וזה מה שאתם מחפשים יש לבדוק אצל הגוף שמספק את ההלוואה, באילו תנאים הם כן מעניקים הלוואה ומה הגובה של ההלוואה.