עמוד הבית בלוג הלוואה לעובדי מדינה
הלוואה לעובדי מדינה
שתף
15 מרץ 2022

עד לפני עשור, שוק האשראי לא היה מתקדם כמו היום. על מנת לקבל הלוואה מהבנק, היו צריכים יכולות והוכחות של

 הלוואה לעובדי מדינה


הלוואה לעובדי מדינה

החזר, הבנקים דרשו ערבויות או ערבים. היום הכל השתנה ושוק האשראי הפך להיות פתוח ומשוכלל בהרבה יותר. עובדי המדינה, שהיו עד לפני כמה שנים העובדים הכי בטוחים מבחינת הבנקים, היום כבר ניגשים לחברות חוץ בנקאיות על מנת לקבל הלוואה לעובדי מדינה בתנאים קלים יותר ובמהירות הבזק, מה שחוסך להם הרבה זמן. הנוקשות של הבנקים החלה עם הרפורמה החדשה ורבים מעובדי המדינה נתקלו בסירוב לקבלת הלוואה לעובדי מדינה. הרבה חברות מימון חוץ בנקאיות ראו בזה פוטנציאל רב וחברות המימון קיימות כבר כעשור בשוק ומשרתות הרבה אנשים המעוניינים לקבל הלוואה לעובדי מדינה בתנאים נוחים. חברת לד אביבים, הינה אחת מחברות מימון חוץ בנקאיות שנותנת הלוואה לעובדי מדינה ועוד הלוואות שונות לכל מי שזקוק אם שכירים או אם עצמאיים. היועצים של לד אביבים, מתאימים לכל לווה את ההלוואה המתאימה לו, על פי הכושר של ההחזר הכספי.

הלוואות לעובדי מדינה

יש לציין כי הלוואות לעובדי מדינה הן מוצר נדרש לעובדי המדינה שאינם מעוניינים או יכולים לקבל הלוואה מהבנק בו מתנהל חשבונם. ישנה תחרות גדולה בין הבנקים שמתפרנסים מהלוואות, לבין חברות המימון החוץ בנקאיות שאולי הריבית שלהן היא מעט גבוהה יותר, אך בגלל הריביות הנמוכות במשק ומהירות ההלוואה, יש יותר ביקוש להלוואות חוץ בנקאיות מאשר לאלה הניתנות מהבנקים השונים, לאחר הליכים מייגעים, שאלות וזמן רב. תמיד יש העדפות לעובדי המדינה מאשר לאנשים מן המניין, התנאים תמיד הרבה יותר טובים מאשר לכל לווה אחר. בחברות מימון חוץ בנקאיות, כמו חברת לד אביבים, ניתן למצוא הלוואות כמו:

 • הלוואה לבר מצווה
 • הלוואה לחתונה
 • הלוואה לטיפולים רפואיים
 • הלוואה לחופשה
 • הלוואה לשכירים
 • הלוואה לעצמאים
 • הלוואה לרכב
 • הלוואות בשיקים
 • הלוואה
 • למשכנתא
 • הלוואות לעובדי מדינה

ועוד הלוואות שיכולות לעזור להרבה אנשים שזקוקים בדחיפות למזומנים. אין כבר צורך לפנות למשפחה או חברים לבקשת הלוואה, תוכלו לעשות זאת באמצעות חברות למימון חוץ בנקאי, כמו חברת לד אביבים שתסייע לכם לקבל את ההלוואה שאתם זקוקים לה בתנאים הנוחים ביותר. כיום, חברת לד אביבים יוצאת בהלוואות שמקלות על כולם, ניתן למשל לקבל הלוואות לעובדי מדינה ולשלם בעוד חצי שנה, זוהי הקלה רבה להרבה אנשים שנמצאים בתקופה כלכלית קשה ומעוניינים לסגור חובות או להגשים חלום כמו החלפת רכב שכבר הפך להיות ישן ועוד.

הלוואה לעובדי מדינה ולכולם- חברות מימן חוץ בנקאיות

בגלל שישנן חברות שניתן לבקש למשל הלוואות לעובדי מדינה ולשכירים ביתר קלות, יש לציין, כי פנייה בזמן לגורמי המימון הנכונים, כמו חברת לד אביבים, יכולה לחסוך לא מעט כסף ולא מעט צרות. אין כמעט שכירים שאינם לוקחים הלוואות כמו למשל הלוואות לעובדי מדינה או הלוואות לכל מטרה בגלל הצרכים השונים של כל אחד. ישנן הפתעות בחיינו, כמו הוצאות בלתי צפויות שיש לשלם כמו, קלקול גדול של רכב, תיקון בבית שעולה לא מעט ועוד מקרים שמשאירים בידינו ברירה אחת למצוא הלוואות לעובדי מדינה או לשכירים שמעוניינים לשלם חוב, שיפוץ או כל דבר אחר שהוא דחוף להם. תוכלו לפנות לחברות מימון חוץ בנקאיות שפועלות תחת פיקוח משרד האוצר ולקבל את ההצעות השונות ולבחון אותן היטב, לפני שתחליטו, מי מהחברות הללו תתאים לכם מבחינת התנאים כמו: ריבית, פריסת תשלומים, סכומים חודשיים ועוד. האופציות היום פתוחות בפני כלם ועליכם רק להחליט..

קראו עוד על הלוואות מיידיות לשכירים
קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות

לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו

אי־עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ט.ל.ח.

סגור טופס