עמוד הבית > בלוג > הלוואות לחברות
לד אביבים 15.04.19

הלוואות לחברות

הלוואות לחברות
5 (100%) 1 vote

החברה זקוקה לאשראי? נקלעתם לחובות? לד אביבים – עד 100,000 ₪ מהיום להיום לכל מטרה.

כולנו יודעים כי המתכון הבדוק להסתבכות כלכלית מתחילה בהלוואות. הלוואות גורמות לאנשים לא פעם ללוות סכומים גבוהים ויותר מהנדרש וכאשר הם מתקשים לשלם את ההלוואה הם לווים שוב והפעם סכום גבוה יותר כדי שיישאר להם מעט עודף, בהמשך המצב לא נהיה טוב יותר ומהר מאוד הם מוצאים את עצמם מסתחררים בחובות שהם ממש לא יודעים איך וכיצד יתחילו לשלם אותן. כל זה נכון כאשר מדובר בהלוואה למטרות פרטיות. אך כאשר מדובר על הלוואות לחברות או בתי עסק, שם כבר מדובר בנושא אחר לגמרי.

הלוואות לחברות – לחברה שרוצה לצמוח

חברה שרוצה לצמוח, מוצאת את עצמה לא פעם כאשר היא מתמודדת מול מצוקה של ממש. היא אמנם מרוויחה יפה, אך את כל הכסף שהיא מרוויחה בחודש היא חייבת להוציא עבור החברה. אם זה עבור תשלומי השכירות, אם זה כתשלומים לספקים השונים, תשלומים לעובדים ועוד. לא נשאר לה כסף מיותר אשר בו היא תוכל לנסות להרחיב את מעגליה. ההלוואה המיועדת לעסקים מעניקה מרווח נשימה הכרחי ממש. היא מעניקה לעסק את האפשרות להתחיל להרוויח מעט בעקבות ההלוואה רק לאחר זמן יוכל העסק להתחיל לשלם את ההלוואה.

הודות להלוואה מסוגלת החברה להשקיע מעט לצורך הרחבת גבולותיה. היא יכולה להתרחב, להשקיע בשירותים נוספים, במוצרים חדשים ולעיתים אף בסניפים חדשים. כאשר היא מתחילה להרוויח ולהגדיל את הכנסותיה היא מצליחה לשלם את החוב בקלות.

ההלוואה לחברה שונה אם כן מבחינה מהותית ביחס להלוואה של הלקוח הפרטי. אם כל התנאים של העסק מתאימים, ניתן בהחלט לומר כי מומלץ מאוד ליטול הלוואה כזו ובכך רק להרוויח לטווח הרחוק.

ממי לוקחים הלוואה לחברה?

הלוואה לחברה עשויה להיות הלוואה בנקאית והיא גם יכולה להיות הלוואה חוץ בנקאית. האם כדאי ללכת על הלוואה בנקאית? אז כאן חשוב לדעת כי הלוואה בנקאית היא לא הלוואה שאפשר לקבל אותה מיד ללא פרוצדורה מורכבת ומתישה. הבנק רוצה להיות בטוח כי הוא יקבל חזרה את כל הסכום ועל כן יערים קשיים לא מעטים על הלווה. ביניהם, חקירות, דרישות ובדיקות מקדימות ואחר כך הגבלה על ההתנהלות הבנקאית ועוד.

ההחזר של הלוואה בנקאית היא לא פעם שרירותית מאוד והיא מקשה מאוד על הלווה.

בחברה חיצונית קיים היתרון של הלוואה אותה ניתן לשלם בהתאם לפריסה המתאימה ללקוח. ישנן חברות אשר מציעות ללקוחות להתחיל לשלם רק לאחר מספר חודשים.

חשוב לבדוק את האפשרויות השונות ולכלכל את הצעדים בתבונה.