עמוד הבית > בלוג > הלוואה חוץ בנקאית מהירה
לד אביבים 17.03.19

הלוואה חוץ בנקאית מהירה

נשמח לדירוג

רוצים לקנות דירה משלכם ואין לכם את ההון העצמי? צריכים לבצע שינויים דחופים בדירה ואין לכם אפילו את השקל הראשון לתשלום העלויות הגבוהות? רוצים לפנות ללימודים גבוהים ולא מסוגלים לממן את העלויות? בדיוק לשם כך נולדו החברות המציעות הלוואות חוץ בנקאיות. האפשרות לקבל מיד את הכסף הדרוש גורם לכך כי רבים אכן יכולים להגשים את החלומות שלהם ולרכוש או להשקיע במה שחשוב להם.

כיום מבקשים רבים להשיג הלוואות במקרה הצורך, דווקא מחברות חוץ בנקאיות. אז נכון שרובנו חונכנו שלא כדאי ללוות כספים, וכדאי מאוד לחיות רק ממה שיש לנו כרגע ביד. אך אנחנו יודעים כי לעיתים ישנם הזדמנויות שאסור לנו לפספס אותם ולא כדאי לעצור רק בגלל המחסום של הכסף. אז אנחנו לא אומרים שמותר שהיד תהיה קלה על הדק ההלוואות… אך כאשר יש צורך בכך וישנה האפשרות לעמוד בהחזרים, לא כדאי להימנע מהלוואה.

הלוואה חוץ בנקאית מהירה

ההלוואה חוץ בנקאית – מה היתרונות שלה?

ללקיחת הלוואה חוץ בנקאית, שורה ארוכה של יתרונות.

הלוואה בלי בדיקות וחקירות – כאשר אתם באים לבקש הלוואה מהבנק, הבנק לבדוק ויחקור אחר יכולות ההחזר שלכם. הוא יבקש לראות דפי חשבון מחודשים ולעיתים אפילו שנים קודמים על מנת לוודא כי ההתנהלות הבנקאית שלכם היא התנהלות תקינה. רק לאחר שהם יהיו בטוחים בדבר יכולות ההחזר שלכם, הם ישקלו להסכים למתן ההלוואה שבקשתם.

הלוואה בלי הגבלות על חשבון הבנק ועל מסגרת האשראי – הלוואה בנקאית היא הלוואה שעשויה להשפיע במידה רבה על חשבון הבנק. הבנק רוצה להיות בטוח כי הוא יקבל את כל כספו חזרה בתוספת כל הריביות, על כן הוא ישלח את ידו לחשבון הבנק ולא יאפשר כל דבר. הוא יגביל את מסגרת האשראי, ישלוט על החשבון ולא יאפשר חריגות ממנו. ברור שמדובר בהגבלה משמעותי ומכבידה מאוד. כאשר פונים לבקש את ההלוואה בחברה חוץ בנקאית, אין למעשה כל קשר בין חשבון הבנק לבין ההלוואה וכך החיים יכולים להימשך כרגיל.

הלוואה בפריסה נוחה במיוחד – ההלוואות מחברות המציעות הלוואות חוץ בנקאיות הן כאלה שאפשר לשלם אותם בפריסה נוחה במיוחד. אפשר לחלק את ההלוואה למספר תשלומים גבוה עד שההחזר כמעט ולא יורגש בחשבון החודשי.

הלוואה שמתחילים להחזיר אותה מאוחר – חברות רבות מציעות את האפשרות של התחלת ההחזרים מספר חודשים לאחר קבלת ההלוואה. כך מאפשרים ללווה לקחת מרחב נשימה ולאפשר לו להחליט איך וכיצד הוא יעמוד בהחזרים הללו. הוא יכול בינתיים למצוא הכנסה חדשה או להוסיף שעות עבודה וכדומה.

מובן אם כן כי ההלוואה החוץ בנקאית היא מכל הבחינות עדיפה על פני ההלוואה הבנקאית היות והיא מעניקה לכל אחד את האפשרות להשיג את הכסף הדרוש לו לאותו רגע, במהירות, בקלות ובלי הגבלות על ההתנהלות הכלכלית השוטפת בהמשך.